Päijänne Cup 2004 lopputulokset

    Cadett       Hartola   Jämsä     Lahti Yht.
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.    
1 25 Simo Muhonen LMM Gillard 22590462 1 1 -2 1 3 1 4
2 3 Roni Heinström Jyväskylän FK-kerho Kosmic 25390313 3 -5 1 2 6 2 8
3 29 Miro Hujanen LMM Gold 21670257 2 2 3 -3 7 3 10
4 15 Samuli Leino AUK Jämsän Äijät MacMinarelli 22366748 4 3 4 -4 11 5 16
5 72 Henri Lehtonen Heinolan UA SwissHutless 28654661 5 4 5 -5 14 4 18
6 151 Matias Nuutinen Lahden FK-kerho CRG 28508704 -(5+1) 5+1 5+1 5+1 18 6 24
7 100 Miko Laaksomaa Lahden FK-kerho Tonykart 29579091 -(5+1) 5+1 5+1 5+1 18 7 25
   

Harrastajat alle 8 vuotta

    Hartola   Jämsä       Lahti 
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 16 Konsta Vehviläinen AUK Jämsän Äijät Kosmic 25396621 1 1 1 -1 3 1 4
   

Harrastajat 8 vuotta

    Hartola   Jämsä       Lahti 
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 6 Jesse Eskonsipo Lahden FK-kerho Maranello 23883330 1 1 6 -6 8 1 9
2 196 Jesse Lehtinen Lahden FK-kerho Gold 28213552 5 -5 1 1 7 3 10
3 24 Otto Koliseva LMM CRG 22074933 2 -4 3 3 8 2 10
4 11 Jere Karppinen AUK Jämsän Äijät Kosmic 23886227 -4 3 2 2 7 6 13
5 22 Henri Kauppi Lahden FK-kerho Birel 21956599 3 2 -5 4 9 5 14
6 17 Eelis Laine AUK Jämsän Äijät CRG 22271396 6 -6 4 5 15 7 22
7 29 Jesse Komppa Itä-Hämeen FK-kerho Birel 22077927 7 -7 6 6 19 4 23
   

Harrastajat yli 8 vuotta

    Hartola   Jämsä       Lahti 
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 18 Ville Mäntylä AUK Jämsän Äijät CRG 25665158 1 1 1 -1 3 3 6
2 4 Kristian NIeminen Jyväskylän FK-kerho CRG 25399945 2 3 -3 2 7 1 8
3 26 Niko Hujanen LMM Dino 21670299 3 2 2 -6 7 2 9
4 313 Vili Väinölä Lahden FK-kerho CRG 23703151 4 4 -5 3 11 5 16
5 82 Toni Malinen LMM Kosmic 22499385 6 -6 4 4 14 6 20
6 7 Antti Mäkelä Lahden FK-kerho Birel 23885448 7 -7 6 5 18 4 22
7 87 Atte Ahonen Pertunmaan UA FinnKart 23885082 5 5 7 -7 17 7 24
   

Harrastaja Mini

      Hartola   Jämsä     Lahti   
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 25 Iida Parikka Itä-Hämeen FK-kerho Gillard 29067312 1 1 1 -1 3 1 4
   

Mini

      Hartola   Jämsä     Lahti   
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 89 Jesse Kauppi Pert UA CRG 21956735 1 1 2 -2 4 2 6
2 21 Jani Matilainen LMM Kosmic 22532571 4 -4 1 1 6 1 7
3 76 Sandra Rantamäki Lahden FK-Kerho Birel 23883628 3 3 -5 4 10 4 14
4 141 Sami Latvanen Pertunmaan UA Gillard 22315537 2 2 4 -5 8 8 16
5 50 Markus Karlsson Lahden FK-Kerho CRG 21931077 8 -8 3 3 14 3 17
6 115 Aleksi Niininen LMM PCR 22703123 6 6 -7 6 18 5 23
7 48 Aleksi Mäkinen LMM Gold 22637202 7 7 6 -7 20 6 26
8 122 Markus Latvanen Pertunmaan UA CRG 22315498 5 5 8 -8 18 9 27
9 24 Emma Toivonen Lahden FK-Kerho CRG 23882991 7+1 7+1 -(8+1) 8+1 25

7

32
   

Raket/junior

      Hartola   Jämsä     Lahti   
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 133 Juho Kuhanen Pertunmaan UA Gillard 22158105 1 1 3 -3 5 3 8
2 155 Antton Willberg Lahden FK-kerho Gillard 23652927 4 -5 3 3 10 1 11
3 85 Joonas Heinonen LMM CRG 21571806 -8 6 1 1 8 4 12
3 93 Niko Louhivuori LIevestuoreen UA Kosmic 22448747 -5 4 3 3 10 2 12
5 107 Riku Pitkäniemi Lahden FK-kerho Birel 22910204 2 3 3 -3 8 5 13
6 2 Tatu Castrén Heinolan UA Birel 21242999 6 -7 2 2 10 6 16
7 81 Teemu Feldt AUK Jämsän Äijät Kosmic 21427565 3 2 3 -3 8 9 17
8 95 Konsta Kupiainen Lievestuoreen UA Dino 27997222 7 -8 3 3 13 8 21
9 187 Joni Räsänen Pertunmaan UA Dino 28474061 -(8+1) 8+1 2+1 2+1 15

7

22
   

Raket

      Hartola   Jämsä     Lahti   
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 38 Niko Forsström Lahden FK-kerho CRG 21438279 1 1 1 -2 3 2 5
2 34 Aleksi Tuukkanen Pertunmaan UA CRG 23516034 2 -3 2 1 5 1 6
3 20 Robert Pänttönen Lahden FK-Kerho Birel 22965220 3 2 4 -4 9 4 13
4 69 Sonja Inkeroinen Lievestuoreen UA TonyKart 21756524 4 -4 3 3 10 3 13
   

Yamaha/junior

      Hartola   Jämsä     Lahti   
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht.   Yht.
1 118 Juho Mattila Heinolan UA Tony Kart 22538194 1 1 1 -1 3 1 4
2 13 Anssi Liimatainen Lahden FK-kerho Birel 22400112 2 2 2 -2 6 2 8
   

Yamaha

      Hartola   Jämsä        
Sij. Nro Nimi Seura Auto Lis.Nro 1. Finaali 2. Finaali 1. Finaali 2. Finaali Yht. Lahti Yht.
1 86 Marko Salokoski Heinolan UA CRG 23189843 3 -3 1 1 5 2 7
2 69 Tero Saari Heinolan UA TonyKart 23138441 1 1 2 -3 4 3 7
3 60 Saija Inkeroinen Lievestuoreen UA Tony Kart 21756511 2 2 -3 2 6 5 11
4 76 Sari Rantamäki Lahden FK-Kerho Birel 23006777 4 4 4 -4 12 1 13
5 33 Jani Kelonen Lahden FK-Kerho Birel 21973763 -(4+1) 4+1 4+1 4+1 15 4 19