Kerhokilpailu  16.5.2006 Aika-ajo ja 1. erä maaliintulojärjestys  
Sijoitus Luokka Numero Nimi Aika1 Aika2 Paras 1.erä
             
1 Cadet 3 Laari Noa 1.19,00 1.12,91 1.12,91 0
2 Cadet 97 Hassinen Joona 1.17,43 1.15,46 1.15,46 2
3 Cadet 531 Virtanen Valtteri 1.12,00 1.16,00 1.12,00 3
             
1 Yli8 50 Rekola Teemu 59,32 58,54 58,54 0
2 Yli8 200 Havakka Joni 1.04,59 1.05,42 1.05,42 2
3 Yli8 97 Saarelainen Kalle 1.04,26 1.05,46 1.04,26 3
             
1 Mini 196 Lehtinen Jesse 56,97 56,32 56,32 0
2 Mini 125 Mäkelä Antti 58,42 57,46 57,46 2
3 Mini 195 Merisalo Kalle 59,50 58,75 58,75 3
4 Mini 71 Kauppi Henri 59,92 59,18 59,18 4
5 Mini 145 Kallio Santeri 1.01,35 1.01,19 1.01,19 5
             
1 Raket Jr 87 Karlsson Markus 54,57 53,99 53,99 0
2 Raket Jr 125 Väinölä Vili 55,11 54,50 54,50 2
             
1 Yamaha 119 Willberg Anton        
             
1 Leopard 9 Laari Jukka 47,02 46,58 46,58 0
2 Leopard 8 Vainio Heikki 48,12 49,61 48,12 2
3 Leopard 16 Lehtiö Toimi 53,96 50,39 50,39 3
4 Leopard 7 Rekola Juha 49,26 49,59 49,26 4

 

Kerhokilpailutilanne  20.6.2006 3 erän jälkeen
Sijoitus Luokka Numero Nimi Aika1 Aika2 Paras 1.erä 2. erä 3. erä Yht.
                   
1 Cadet 3 Laari Noa 1.19,00 1.12,91 1.12,91 0 2 0 2
2 Cadet 97 Hassinen Joona 1.17,43 1.15,46 1.15,46 2 0 2 4
3 Cadet 531 Virtanen Valtteri 1.12,00 1.16,00 1.12,00 3 3 3 9
4 Cadet 74 Rekola Tommi - - - 3+1 4 4 12
5 Cadet 562 Kaukanen Aku - - - 3+1 5 5 14
                   
1 Yli8 50 Rekola Teemu 59,32 58,54 58,54 0 0 0 0
2 Yli8 200 Havakka Joni 1.04,59 1.05,42 1.05,42 2 2 2 6
3 Yli8 97 Saarelainen Kalle 1.04,26 1.05,46 1.04,26 3 2+1 2+1 9
                   
1 Mini 196 Lehtinen Jesse 56,97 56,32 56,32 0 0 0 0
2 Mini 125 Mäkelä Antti 58,42 57,46 57,46 2 3 2 7
3 Mini 145 Kallio Santeri 1.01,35 1.01,19 1.01,19 5 2 3 10
4 Mini 195 Merisalo Kalle 59,50 58,75 58,75 3 3+1 3+1 11
5 Mini 71 Kauppi Henri 59,92 59,18 59,18 4 3+1 3+1 12
                   
1 Raket Jr 76 Rantamäki Sandra       2+1 0 0 3
2 Raket Jr 87 Karlsson Markus 54,57 53,99 53,99 0 2+1 2+1 6
3 Raket Jr 125 Väinölä Vili 55,11 54,50 54,50 2 2 2 6
                   
1 Raket 51 Pitkäniemi Riku - - - - 0 0 0
                   
1 Yamaha 119 Willberg Anton - - - - - - 0
                   
                   
1 Leopard 9 Laari Jukka 47,02 46,58 46,58 0 0 0 0
2 Leopard 7 Rekola Juha 49,26 49,59 49,26 4 3 2 9
3 Leopard 62 Järnström Juha - - - 4+1 2 4 11
4 Leopard 73 Virtanen Jukka - - - 4+1 4 3 12
5 Leopard 8 Vainio Heikki 48,12 49,61 48,12 2 5+1 5+1 14
6 Leopard 16 Lehtiö Toimi 53,96 50,39 50,39 3 5+1 5+1 15
7 Leopard 77 Heinonen Kim - - - 4+1 5 5 15

 

Kerhokilpailun lopputulos  22.8.2006 4 erän jälkeen.
Sijoitus Luokka Numero Nimi Aika1 Aika2 Paras 1.erä 2. erä 3. erä 4. erä Yht.
                   
1 Cadet 97 Hassinen Joona 1.17,43 1.15,46 1.15,46 2 0 2 0 4
2 Cadet 3 Laari Noa 1.19,00 1.12,91 1.12,91 0 2 0 2 4
3 Cadet 531 Virtanen Valtteri 1.12,00 1.16,00 1.12,00 3 3 3 3 12
4 Cadet 74 Rekola Tommi - - - 3+1 4 4 4 16
5 Cadet 562 Kaukanen Aku - - - 3+1 5 5 5 19
                   
1 Yli8 50 Rekola Teemu 59,32 58,54 58,54 0 0 0 2 2
2 Yli8 97 Saarelainen Kalle 1.04,26 1.05,46 1.04,26 3 2+1 2+1 0 9
3 Yli8 200 Havakka Joni 1.04,59 1.05,42 1.05,42 2 2 2 3 9
                   
1 Mini 196 Lehtinen Jesse 56,97 56,32 56,32 0 0 0 0 0
2 Mini 125 Mäkelä Antti 58,42 57,46 57,46 2 3 2 3 10
3 Mini 195 Merisalo Kalle 59,50 58,75 58,75 3 3+1 3+1 2 13
4 Mini 145 Kallio Santeri 1.01,35 1.01,19 1.01,19 5 2 3 5 15
5 Mini 71 Kauppi Henri 59,92 59,18 59,18 4 3+1 3+1 4 16
                   
1 Raket Jr 76 Rantamäki Sandra - - - 2+1 0 0 0 3
2 Raket Jr 125 Väinölä Vili 55,11 54,50 54,50 2 2 2 2 8
3 Raket Jr 87 Karlsson Markus 54,57 53,99 53,99 0 2+1 2+1 2+1 9
                   
1 Raket 51 Pitkäniemi Riku - - -   0 0   0
                   
1 Yamaha 119 Willberg Anton - - -         0
                   
                   
1 Leopard 9 Laari Jukka 47,02 46,58 46,58 0 0 0 4 4
2 Leopard 62 Järnström Juha - - - 4+1 2 4 0 11
3 Leopard 7 Rekola Juha 49,26 49,59 49,26 4 3 2 2 11
4 Leopard 73 Virtanen Jukka - - - 4+1 4 3 5+1 18
5 Leopard 30 Pulkkinen Hannu - - - 4+1 5+1 5+1 3 20
6 Leopard 8 Vainio Heikki 48,12 49,61 48,12 2 5+1 5+1 5+1 20
7 Leopard 16 Lehtiö Toimi 53,96 50,39 50,39 3 5+1 5+1 5+1 21
8 Leopard 77 Heinonen Kim - - - 4+1 5 5 5+1 21
9 Leopard 11 Kaikkonen Jorma - - - 4+1 5+1 5+1 5 22