Lahti Racing 5.6.2004 ja Pippo Racing 6.6.2004 osanottajat

Luokissa Mini, Yamaha junior ja Yamaha voitiin ottaa kaikki 28.5.2004 mennessä kilpailuihin ilmoittautuneet.

Luokassa Raket junior otettiin kaikki ilmoittautuneet 5.6.2004 Lahti Racing kilpailuun. Luokassa Raket junior voitiin ottaa 6.6.2004 Pippo Racing kilpailuun radan maksimikapasiteetin mukainen kilpailijamäärä, jossa valinnassa etusijalla olivat ensimmäisinä ilmoittautuneet.

MINI LAHTI RACING 5.6.2004
No Nimi Seura Runko
5 Aaro Vainio EspUA CRG
11 Johannes Heinonen AL-Kuo Birel
18 Teemu  Nurminen LahdenFK Tony Kart
26 Henri Kokko HyUA CRG
31 Teemu Suninen HyUA CRG
39 Santeri Varis SLUA CRG
65 Veli-Pekka Karttunen SuonUA Maranello
69 Julius Vuoksenturja LamUA Birel
72 Sami Kolehmainen RuKart Dino
76 Sandra Rantamäki LahdenFK Birel
77 Leopold Ringbom K-alanFKK Dino Mars
79 Kasimir Suvanto K-alanFKK Maranello
89 Jesse Kauppi PertUA CRG
96 Santtu Vuoksenturja LamUA Birel
106 Roni Juutinen AL-Kuo Dino
114 Aku Pellinen Jäijät Tony Kart
142 Anders Tuomainen AL-Kuo Swiss Hutless
145 Eero Vilkas KotkanFK Swiss Hutless
147 Joni Rötkö KouFK Swiss Hutless
223 Saga Jonninen LahdenFK CRG
MINI PIPPO RACING 6.6.2004
5 Aaro Vainio EspUA CRG
11 Johannes Heinonen AL-Kuopio Birel
18 Teemu Nurminen LahdenFK Tony Kart
26 Henri Kokko HyUA CRG
31 Teemu Suninen HyUA CRG
39 Santeri Varis SLUA CRG
65 Veli-Pekka Karttunen SuonUA Maranello
67 Santeri Kekkonen FinnAK Sonik
69 Julius Vuoksenturja LamUA Birel
72 Sami Kolehmainen RuKart Dino
76 Sandra Rantamäki LahdenFK Birel
77 Leopold Ringbom K-alanFKK Dino Mars
79 Kasimir Suvanto K-alanFKK Maranello
89 Jesse Kauppi PertUA CRG
96 Santtu Vuoksenturja LamUA Birel
114 Aku Pellinen Jäijät Tony Kart
142 Anders Tuomainen AL-Kuopio Swiss Hutless
145 Eero Vilkas KotkanFK Swiss Hutless
147 Joni Rötkö KouFK Swiss Hutless
223 Saga Jonninen LahdenFK CRG
RAKET JUNIOR LAHTI RACING   5.6.2004
2 Tatu Castrén HeiUA Birel
4 Kalle Kulmanen K-alanFKK Dino
6 Patrick Partti EspUA CRG
7 Mika Ruokonen AAU Tony Kart
8 Sami Inkiläinen K-alanFKK Maranello
11 Tuomas Kilpi AAU Dino
12 Christian Saari EspUA CRG
16 Jani Aromaa HyUA CRG
25 Max Vikkelä EspUA CRG
26 Carolina Hautala JärvisUA Maranello
30 Jesse Ruohonen KeimFK CRG
32 Niko Ylärakkola KotkanFK Swiss Hutless
33 Jesse Ikävalko HyUA CRG
36 Leo Juuti SLUA Dino Mars
38 Mikko Villman RuKart Swiss Hutless
40 Akseli Peltola KeimFK Dino
44 Jesse Kari EPUA Maranello
46 Kauri Pessala KouFKK Swiss Hutless
50 Kristian Turpeinen IFK CRG
65 Eero Soisalo BRT Swiss Hutless
67 Ville Kivinen SWK Gillard
77 Jere Palomäki UFKK Gillard
80 Joona Lehtonen RiiUA Dino
87 Niklas Westerlund KeimFK Tony Kart
90 Niko Tähkä KeimFK CRG
94 Pontus Huttunen KeimFK CRG
99 Riku Ketosara KotkanFK Swiss Hutless
100 Roope Rajamäki UlvFK Gillard
103 Sami Pulkkinen KouFKK Dino
107 Riku Pitkäniemi LahdenFK Birel
116 Jani Peltola NurmUA Dino
117 Valtteri Semeri LahdenFK Birel
118 Niklas Petriläinen ImatranFKK Swiss Hutless
127 Antti Hämäläinen RiiUA CRG
133 Juho Kuhanen PertUA Gillard
134 Jesse Mäkinen LahdenFK CRG
137 Juha Rytkönen SuonUA CRG
139 Sami Suo-Laita FinnAK CRG
140 Sebastian Nummi PFKK Gillard
149 Niko-Pekka Sirén  KouFKK Swiss Hutless
150 Jesse Rötkö KouFKK Swiss Hutless
155 Antton Willberg LahdenFK Gillard
165 Petter Sinkkonen KotkanFK Swiss Hutless
171 Aleksi Tuukkanen PertUA Gillard
190 Kalle Kalminen RiiUA CRG
250 Otto Heiskanen VihUA Tony Kart
300 Joni Baker HFKK CRG
323 Jyri Jonninen LahdenFK CRG
RAKET JUNIOR PIPPO RACING 6.6.2004
7 Mika Ruokonen AAU Tony Kart
8 Sami Inkiläinen K-alanFKK Maranello
11 Tuomas Kilpi AAU Dino
12 Christian Saari EspUA CRG
25 Max Vikkelä EspUA CRG
30 Jesse Ruohonen KeimFK CRG
32 Niko Ylärakkola KotkanFK Swiss Hutless
36 Leo Juuti SLUA Dino Mars
38 Mikko Villman RuKart Swiss Hutless
40 Akseli Peltola KeimFK Dino
50 Kristian Turpeinen IFK CRG
65 Eero Soisalo BRT Swiss Hutless
67 Ville Kivinen SWK Gillard
87 Niklas Westerlund KeimFK Tony Kart
90 Niko Tähkä KeimFK CRG
94 Pontus Huttunen KeimFK CRG
99 Riku Ketosara KotkanFK Swiss Hutless
103 Sami Pulkkinen KouFKK Dino
107 Riku Pitkäniemi LahdenFK Birel
116 Jani Peltola NurmUA Dino
117 Valtteri Semeri LahdenFK Birel
118 Niklas Petriläinen ImatranFKK Swiss Hutless
127 Antti Hämäläinen RiiUA CRG
133 Juho Kuhanen PertUA Gillard
134 Jesse Mäkinen LahdenFK CRG
139 Sami Suo-Laita FinnAK CRG
149 Niko-Pekka Sirén  KouFKK Swiss Hutless
150 Jesse Rötkö KouFKK Swiss Hutless
155 Antton Willberg LahdenFK Gillard
165 Petter Sinkkonen KotkanFK Swiss Hutless
171 Aleksi Tuukkanen PertUA Gillard
190 Kalle Kalminen RiiUA CRG
300 Joni Baker HFKK CRG
323 Jyri Jonninen LahdenFK CRG
YAMAHA JUNIOR LAHTI RACING 5.6.2004
1 Jussi Ojala EPUA Gillard
13 Anssi Liimatainen LahdenFK Birel
30 Joonas Honkimaa KouFK Maranello
40 Risto Montonen KotkanFK Tony Kart
52 Antti Kekäläinen LahdenFK Tony Kart
55 Tuomas Boström PoSUA CRG
56 Ville Ritola KotkanFK Swiss Hutless
66 Christian Stenman VAU Maranello
71 Mikko Peltomäki KeimFK Tony Kart
83 Sameli Niemi AL-Härmä Maranello
89 Juho Mattila HeiUA Tony Kart
90 Ilari Kumpuniemi EspUA CRG
122 Niko Hirvonen  FinnAK CRG
165 Tero Lahikainen LprUA CRG
YAMAHA JUNIOR PIPPO RACING 6.6.2004
1 Jussi Ojala EPUA Gillard
13 Anssi Liimatainen LahdenFK Birel
30 Joonas Honkimaa KouFK Maranello
52 Antti Kekäläinen LahdenFK Tony Kart
55 Tuomas Boström PoSUA CRG
66 Christian Stenman VAU Maranello
71 Mikko Peltomäki KeimFK Tony Kart
83 Sameli Niemi AL-Härmä Maranello
89 Juho Mattila HeiUA Tony Kart
90 Ilari Kumpuniemi EspUA CRG
122 Niko Hirvonen  FinnAK CRG
165 Tero Lahikainen LprUA CRG
YAMAHA YLEINEN LAHTI RACING 5.6.2004
33 Jani Kelonen LahdenFK Birel
76 Sari Rantamäki LahdenFK Birel
99 Ari Koiranen LahdenFK Birel
142 Paula Salonen RiiUA Tony Kart
146 Mikko Linna RiiUA CRG