Lahti- ja Pippo Racing kilpailuihin 17.5.2005 klo 11.08 mennessä ilmoittautuneet.

Luokassa Mini voidaan kilpailuihin ottaa ajamaan 24 ensimmäistä. Taulukossa ilman lukumääränumeroa (Lkm) olevia ei valitettavasti voida ottaa kilpailuun radan kapasiteetin ja kilpailun aikataulun takia. Aikarajoitusten takia ei Miniä voida myöskään ajattaa ABC-erissä.

Raket junior luokka on täynnä 21.5.2005 Lahti Racing-kilpailussa. 34 kilpailijaa, joilla on lukumääränumero (Lkm), on mahtunut mukaan. Aikarajoitusten takia ei Raket junior luokkaa voida myöskään ajattaa ABC-erissä 21.5.2005.

MINI LAHTI RACING 21.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 11 Heinonen Johannes AL-Kuo Birel
2 15 Hyytiäinen Marko VAU Gillard
3 19 Koivuluoma Henry KeimFK CRG
4 26 Kokko Henri HyUA CRG
5 31 Suninen Teemu HyUA Maranello
6 43 Malinen Satu SLUA Dino Mars
7 46 Huotari Jonathan EspUA CRG
8 47 Köykkä Matias KeimFK CRG
9 59 Erola Santeri EspUA Swiss Hutless
10 64 Eskonsipo Jesse LahdenFK Maranello
11 67 Karlsson Markus LahdenFK CRG
12 72 Miinalainen Heikki RuuUA CRG
13 73 Soikkeli Johannes KeimFK CRG
14 76 Rantamäki Sandra LahdenFK Tony Kart
15 93 Toivonen Emma LahdenFK CRG
16 96 Kosonen Niko SaiKart Dino Mars
17 105 Hagelin Toni KeimFK CRG
18 114 Pellinen Aku J-Äijät Kosmic
19 115 Kauppi Henri LahdenFK Birel
20 124 Väinölä Vili LahdenFK Birel
21 125 Mäkelä Antti LahdenFK Birel
22 130 Ovaska Pyry JaMoKe Maranello
23 146 Toikka Teemu KouFK-K Dino
24 161 Piitulainen Roosa EspUA CRG
145 Vilkas Jani KotkanFK Swiss Hutless
131 Suonpää Leevi HuiUA Maranello
4 Kulmanen Paavo K-alan FK-k Dino
56 Varis Santeri SLUA CRG
44 Pajuranta Juuso-Matti VammUA PCR
89 Kauppi Jesse PertUA CRG
30 Salmi Herman HyUA ALL-Kart nordic
9 Mäkelä Janne RiiUA CRG
95 Laiho Miika KeimFK CRG
8 Tiihonen Niklas KeimFK CRG
32 Mäki Ville KeimFK CRG
3 Mäntylä Ville J-Äijät CRG
5 Aho Emil EspUA CRG
313 Ahola Markus 500-K GP-Racing
69 Vuoksenturja Julius LamUA Swiss Hutless
MINI PIPPO RACING 22.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 11 Heinonen Johannes AL-Kuopio Birel
2 15 Hyytiäinen Marko VAU Gillard
3 19 Koivuluoma Henry KeimFK CRG
4 26 Kokko Henri HyUA CRG
5 31 Suninen Teemu HyUA Maranello
6 43 Malinen Satu SLUA Dino Mars
7 46 Huotari Jonathan EspUA CRG
8 47 Köykkä Matias KeimFK CRG
9 59 Erola Santeri EspUA Swiss Hutless
10 64 Eskonsipo Jesse LahdenFK Maranello
11 67 Karlsson Markus LahdenFK CRG
12 72 Miinalainen Heikki RuuUA CRG
13 73 Soikkeli Johannes KeimFK CRG
14 76 Rantamäki Sandra LahdenFK Tony Kart
15 93 Toivonen Emma LahdenFK CRG
16 96 Kosonen Niko SaiKart Dino Mars
17 105 Hagelin Toni KeimFK CRG
18 114 Pellinen Aku J-Äijät Kosmic
19 115 Kauppi Henri LahdenFK Birel
20 124 Väinölä Vili LahdenFK Birel
21 125 Mäkelä Antti LahdenFK Birel
22 130 Ovaska Pyry JaMoKe Maranello
23 146 Toikka Teemu KouFK-K Dino
24 161 Piitulainen Roosa EspUA CRG
145 Vilkas Jani KotkanFK Swiss Hutless
131 Suonpää Leevi HuiUA Maranello
4 Kulmanen Paavo K-alan FK-k Dino
56 Varis Santeri SLUA CRG
44 Pajuranta Juuso-Matti VammUA PCR
30 Salmi Herman HyUA ALL-Kart nordic
9 Mäkelä Janne RiiUA CRG
95 Laiho Miika KeimFK CRG
8 Tiihonen Niklas KeimFK CRG
32 Mäki Ville KeimFK CRG
3 Mäntylä Ville J-Äijät CRG
5 Aho Emil EspUA CRG
313 Ahola Markus 500-K GP-Racing
69 Vuoksenturja Julius LamUA Swiss Hutless
RAKET JUNIOR LAHTI RACING   21.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 15 Karttunen Veli-Pekka SuonUA Kosmic
2 16 Hirvonen Karri AAU Tony Kart
3 19 Ahopelto Iiro KangFKK Dino
4 21 Mäki-Jouppi Juha EPUA Alpha
5 22 Juutinen Roni AL-Kuo Birell
6 32 Ylärakkola Niko KotkanFK Swiss Hutless
7 41 Salmi Sami EspUA CRG
8 42 Gleisner Kristian KeimFK Trulli
9 43 Nurminen Teemu LahdenFK Tony Kart
10 45 Tuomainen Anders AL-Kuo Dino
11 59 Wiman Joni Thu-Team CRG
12 73 Kolehmainen Sami SaiKart Dino
13 75 Rajala Henri EPUA Maranello
14 77 Ringbom Leopold K-alanFKK Dino Mars
15 87 Sundholm Marko HFFK CRG
16 100 Mattila Jere KankUA PCR
17 101 Kosonen Joona KouFK-K Dino
18 103 Pulkkinen Sami KouFK-K Dino
19 105 Lohivuo Tuomas KankUA PCR
20 119 Koskinen Niko PFKK Gillard
21 120 Willberg Antton LahdenFK Gillard
22 123 Eronen Niki RiiUA Dino
23 127 Hämäläinen Antti RiiUA CRG
24 128 Laiho Joni KeimFK CRG
25 131 Pitkäniemi Riku LahdenFK Birel
26 134 Mäkinen Jesse LahdenFK CRG
27 141 Toikka Topi KotkanFK Dino
28 145 Vilkas Eero KotkanFK Swiss Hutless
29 157 Tilus Joni HyUA Dino
30 172 Petjoi Teemu VihUA CRG
31 200 Kemppainen Miika LahdenFK GP Racing
32 220 Jonninen Saga LahdenFK CRG
33 222 Moore Robin JoeUA Dino Mars
34 323 Jonninen Jyri LahdenFK CRG
201 Hedberg Anton VihUA Tony Kart
250 Heiskanen  Otto VihUA Tony Kart
RAKET JUNIOR PIPPO RACING 22.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 15 Karttunen Veli-Pekka SuonUA Kosmic
2 19 Ahopelto Iiro KangFKK Dino
3 21 Mäki-Jouppi Juha EPUA Alpha
4 22 Juutinen Roni AL-Kuo Birell
5 32 Ylärakkola Niko KotkanFK Swiss Hutless
6 41 Salmi Sami EspUA CRG
7 43 Nurminen Teemu LahdenFK Tony Kart
8 45 Tuomainen Anders AL-Kuo Dino
9 59 Wiman Joni Thu-Team CRG
10 73 Kolehmainen Sami SaiKart Dino
11 75 Rajala Henri EPUA Maranello
12 100 Mattila Jere KankUA PCR
13 101 Kosonen Joona KouFK-K Dino
14 105 Lohivuo Tuomas KankUA PCR
15 119 Koskinen Niko PFKK Gillard
16 120 Willberg Antton LahdenFK Birell
17 123 Eronen Niki RiiUA Dino
18 127 Hämäläinen Antti RiiUA CRG
19 128 Laiho Joni KeimFK CRG
20 131 Pitkäniemi Riku LahdenFK Birel
21 134 Mäkinen Jesse LahdenFK CRG
22 145 Vilkas Eero KotkanFK Swiss Hutless
23 157 Tilus Joni HyUA Dino
24 172 Petjoi Teemu VihUA CRG
25 200 Kemppainen Miika LahdenFK GP Racing
26 201 Hedberg Anton VihUA Tony Kart
27 220 Jonninen Saga LahdenFK CRG
28 222 Moore Robin JoeUA Dino Mars

29

250 Heiskanen  Otto VihUA Tony Kart

30

323 Jonninen Jyri LahdenFK CRG
RAKET  LAHTI RACING 21.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 8 Lind Marko AAU Tony Kart
2 10 Saari Christian J-äijät CRG
3 11 Kilpi Tuomas AAU Maranello
4 28 Suikki Jami KeimFK Dino
5 30 Vainio Aaro EspUA CRG
6 44 Kulmanen Kalle KangFKK Dino
7 55 Ruokonen Mika AAU CRG
8 65 Soisalo Eero TUA CRG
9 71 Jokela Joonas K-alan FK-k Dino
10 90 Tähkä Niko KeimFK CRG
11 96 Vuokseturja Santtu LamUA Swiss Hutless

12

112 Koivunen Jussi K-alan FK-k Dino

13

149 Sirén Niko-Pekka KouFK Swiss Hutless
YAMAHA JUNIOR LAHTI RACING 21.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 1 Ojala Jussi EPUA Gillard
2 6 Aromaa Jani HyUA Tony Kart
3 8 Hätönen Niko KeimFK GP Racing
4 11 Peltola Akseli KeimFK Tony Kart
5 16 Ruohonen Jere KeimFK Tony Kart
6 20 Rankaviita Juha-Matti LprUA Gillard
7 21 Salmi Sofia HyUA Swiss Hutless
8 22 Hirvonen Niko FinnAK CRG
9 25 Långström Sebastian HFKK GP Racing
10 30 Honkimaa Joonas KouFK Maranello
11 36 Ikävalko Jesse HyUA Tony Kart
12 44 Ennevaara Valtteri RiiUA CRG
13 55 Kuusiniemi Ossi RiiUA CRG
14 60 Juuti Leo SLUA CRG
15 67 Ketosara Riku KotkanFK Swiss Hutless

16

69 Kalminen Kalle RiiUA Tony Kart

17

99 Taskila Janita OUA Energycorse
YAMAHA JUNIOR PIPPO RACING 22.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 1 Ojala Jussi EPUA Gillard
2 6 Aromaa Jani HyUA Tony Kart
3 8 Hätönen Niko KeimFK GP Racing
4 11 Peltola Akseli KeimFK Tony Kart
5 16 Ruohonen Jere KeimFK Tony Kart
6 20 Rankaviita Juha-Matti LprUA Gillard
7 21 Salmi Sofia HyUA Swiss Hutless
8 25 Långström Sebastian HFKK GP Racing
9 30 Honkimaa Joonas KouFK Maranello
10 36 Ikävalko Jesse HyUA Tony Kart
11 44 Ennevaara Valtteri RiiUA CRG
12 55 Kuusiniemi Ossi RiiUA CRG
13 60 Juuti Leo SLUA CRG
14 67 Ketosara Riku KotkanFK Swiss Hutless
15 69 Kalminen Kalle RiiUA Tony Kart

16

99 Taskila Janita OUA Energycorse
YAMAHA YLEINEN LAHTI RACING 21.5.2005
Lkm No Sukunimi Etunimi Seura Runko
1 4 Sipiläinen Jussi FFKK Tony Kart
2 19 Ruohonen Jesse KeimFK Tony Kart
3 20 Suo-Laita Sami FinnAK CRG
4 23 Nurminen Mikko LahdenFK Tony Kart
5 31 Forsström Niko LahdenFK Tony Kart
6 44 Palomäki Jere VFKK Gillard
7 45 Tiainen Tommi K-KUA Tony Kart
8 46 Kartasalo Kimmo JoeUA Tony Kart
9 47 Behm Henna JoeUA Tony Kart
10 50 Boström Tuomas PosUA CRG
11 67 Rantamäki Sari LahdenFK Tony Kart
12 69 Saari Tero HeiUA Tony Kart
13 74 Peltomäki Mikko KeimFK Tony Kart
14 81 Mattson Jeremi KeimFK Tony Kart
15 82 Kumpuniemi Ilari EspUA Tony Kart
16 85 Kekäläinen Antti LahdenFK Tony Kart
17 97 Stenman Christian VAU Gillard
18 99 Koiranen Ari LahdenFK Tony Kart
19 102 Eira Markus AL-Härmä Maranello
20 109 Laurila Jesse AAU CRG
21 110 Valli Jani RiiUA Tony Kart
22 111 Inkiläinen Sami K-alanFK-K Tony Kart
23 116 Suosola Ulla VihUA Salo
24 133 Kuhanen Juha PertUA Tony Kart
25 142 Salonen Paula RiiUA Intrepid
26 149 Pääkkönen Petri VihUA Tony Kart
27 182 Virtanen Jaakko KeimFK Tony Kart